Najmłodszy członek 2PM podzielił się z fanami swoimi planami na przyszłość.

Na Instagramie Chansunga rankiem 15 grudnia został opublikowany list do fanów, HOTTEST. Artysta opisał w nim swoje plany na najbliższą przyszłość – ślub oraz narodziny dziecka. Muzyk ujawnił też, że na początku 2022 roku pożegna się z dotychczasową agencją, JYP Entertainment.

Cały list przeczytacie poniżej:

Do HOTTEST

Cześć. Tu Chansung z 2PM.
Mroźny sezon zimowy już nadszedł. Zacząłem swoją karierę, gdy miałem 17 lat, i [od tamtego momentu] minęło już 15 lat. Wiele się wydarzyło i powstało wiele wspomnień. Dziękuję HOTTEST, którzy pomogli mi stworzyć te cenne wspomnienia. Dziś opowiadam Wam o zmianach i radości w moim życiu.

Jest osoba, z którą jestem w związku od długiego czasu. Ta osoba była ukojeniem dla mojego niespokojnego serca i przez długi czas przyjacielem, z którym mogłem dzielić się wszystkim, a następnie została moją dziewczyną. Podczas przygotowań i planowania ślubu po moim zwolnieniu ze służby wojskowej, błogosławieństwo nowego życia przyszło do nas wcześniej, niż się spodziewaliśmy i planujemy pobrać się już na początku przyszłego roku. Jesteśmy bardzo ostrożni, ponieważ jest to wczesna faza ciąży, ale dzielę się tą wiadomością, ponieważ pomyślałem, że powinienem powiedzieć Wam jako pierwszy.

Moja partnerka na tej drodze do stworzenia nowej rodziny nie ma takiej pracy jak ja, więc proszę o wyrozumiałość za nieujawnianie jej tożsamości.

Dodatkowo, mój kontrakt z JYP Entertainment, z którym jestem od 15 lat, kończy się w styczniu [2022 r.]. Przeprowadziłem wiele dyskusji z firmą na temat mojej chęci podążania własną ścieżką wraz z moją nową rodziną, z którą będę kontynuował życie. Doszliśmy do wspólnej decyzji, aby nie przedłużać mojego kontraktu. Decyzja została podjęta w drodze dialogu z moją przyszłością jako priorytetem, a agencja szczerze życzyła mi powodzenia. Agencja jest moim korzeniami, jak stary przyjaciel i zawsze będziemy wspierać się nawzajem w rozwoju. Moja przyszła ścieżka nie została ostatecznie wytyczona, ale będę dzielił się planami, które nie wzbudzą niepokoju fanów.

Ponieważ przekazałem dziś tak wiele informacji, martwię się o to, jak nasi HOTTEST poczują się po otrzymaniu tych nagłych wiadomości. Będę ciężko pracować tak jak teraz w najbliższej przyszłości, aby zrobić wrażenie jako najmłodszy członek 2PM – Chansung i aktor Hwang Chansung.
Dziękuję.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 황찬성 (@hwang_chan222)


źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter 2PM
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.