Artysta już niedługo zaprezentuje się na drugum mini-albumie „Noir”.

AKTUALIZACJA: 13 stycznia

Time Machine to nie będzie zwykła piosenka w futurystycznym koncepcie. Warto o niej wiedzieć, że jest ona pewnego rodzaju wstępem do Thank U, utworu z poprzedniej płyty Yunho, „True Colors”.

 

AKTUALIZACJA: 11 stycznia

Trzecia piosenka, La Rosa, będzie utworem, który skupi się na romantycznych emocjach. To w tej pozycji wystąpi aktorka Shin Yeeun.

 

AKTUALIZACJA: 9 stycznia

Drugą piosenką, która otrzymała swoje teasery jest Loco (House Party). Będzie to jedna z lżejszych pozycji na albumie – jej celem jest odstresowanie słuchacza po ciężkim dniu.

AKTUALIZACJA: 8 stycznia

Jako pierwszą piosenkę do wypromowania wybrano Need you Right Now. Według podanych informacji, utwór skupi się na przekazaniu wiadomości, że kochać trzeba tu i teraz, nie czekając na nic innego. Zobazcie zdjęcia i wideo poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 7 stycznia

Promocja „Noir wzbogaciła się o kolejne zdjęcia. SM Entertainment podało również harmonogram promocji każdej piosenki z albumu. Według niej nowe teasery będą pojawiać się trzy razy w ciągu dnia. Zobaczcie szczegóły poniżej:

Oryginalny post: Pierwsze newsy o nowym mini-albumie Yunho z TVXQ pojawiły się w połowie grudnia. Chociaż informacje były szczątkowe, wiedzieliśmy, że artysta wróci w styczniu 2021 roku. Już na samym początku miesiąca, 4 stycznia, ruszyła promocja „Noir”, drugiego solowego mini-albumu. Do tej pory dodano teserowe zdjęcia w koncepcie nachodzącej płyty:

Oprócz tego wiemy, że tytułoym utworem zostanie Thank U. „Noir” będzie składać się z 6 piosenek, w tym Eeny Meeny, Time Machine, Loco (House Party), Need You Right Now oraz La Rosa, w której wystąpi aktorka Shin Yeuen.

W styczniu mini dokładnie rok i siedem miesięcy od wydania “True Colors”, pierwszego mini-albumu Yunho. To był także debiutancki krążek piosenkarza, który ukazał się aż 16 lat po pierwszych aktywnościach muzycznych Yunho jako idola. Więcej o płycie mogliście przeczytać również na naszej stronie.

 

Wszelkie nowe informacje o „Noir” pojawią się w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter TVXQ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.