BIGONE wyruszy w swoją pierwszą solową europejską trasę koncertową. Jednym z przystanków tournée została Warszawa.

Pierwszego dnia września w warszawskim Voodoo Club wystąpi BIGONE, dla którego będzie to druga wizyta w Polsce. W 2016 odwiedził on bowiem nasz kraj wraz z 24K. Tym razem po raz pierwszy zaprezentuje przed polskimi fanami swój solowy materiał. Oprócz koncertu, Beyond ENT zaplanowało jeszcze jedną atrakcję. Tego samego dnia odbędą się wyjątkowe warsztaty taneczne. Ilość wejściówek na nie jest jednak ograniczona. Więcej szczegółów znajdziecie w poście poniżej:

Trasa koncertowa BIGONE rozpocznie się 30 sierpnia. W jej trakcie raper odwiedzi sześć europejskich miast: Londyn, Paryż, Warszawę, Madryt, Rotterdam i Kolonię. Tournée odbędzie się dzięki Beyond ENT, które zajmuje się organizacją k-popowych wydarzeń w Europie. Więcej o organizatorze znajdziecie na jego oficjalnym Facebooku: TUTAJ. Wszystkie informacje dotyczące koncertu w Polsce sprawdzicie natomiast po kliknięciu w grafikę poniżej:

Europejska trasa koncertowa BIGONE
 

BIGONE po raz pierwszy zaprezentował się polskim fanom w styczniu 2016 roku jako członek 24K. Występował wtedy pod swoim imieniem – Daeil. Po opuszczeniu grupy rozpoczął solową karierę jako raper oraz tancerz. Możecie śledzić jego kolejne kroki na Instagramie: TUTAJ

 

źródło zdjęcia: Facebook Beyond ENT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.