Wokalista powrócił z emocjonalnym singlem „The Best Present”.

W tym roku Rain będzie obchodził 15. rocznicę od rozpoczęcia swojej solowej kariery. Ostatni raz usłyszeliśmy go 7 lutego 2014 roku, kiedy wydał specjalną wersję „Rain Effect”, z którego pochodzą takie kawałki, jak 30SEXY czy LA SONG. 15 stycznia, po prawie trzech latach przerwy, wrócił na scenę z singlem The Best Present. Jest to pierwsza piosenka, którą wydał pod szyldem swojej własnej wytwórni Rain Company.

Kompozycją oraz produkcją zajął się PSY. Wraz z Rain’em brał także udział w pisaniu tekstu. Piosenka jest osobistą wiadomością do ukochanej, czyli „najlepszego prezentu”, jaki mężczyzna mógł otrzymać w swoim życiu. Jest on poruszony do łez, a podziękowania i przysięga miłości swoją szczerością dorównują słowom, które wypowiada się na ślubnym kobiercu. Teledysk jest bardzo prosty i minimalistyczny – cały klip oparty jest na tańcu, a efekty specjalne ograniczają się do dymu i gry świateł. Reżyserią zajął się Lee Sang Gyu, który już kiedyś współpracował z piosenkarzem, chociażby w Love Song.

Wokalista zdradził także na swoim Instagramie, że The Best Present to nie jedyna piosenka, którą planuje wydać.

 

3년만의 컴백… 많은 관심 감사합니다^^ 두둥 ~~ 곧 댄스곡도 나온다능~~#최고의선물

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika RAIN♥ (@rain_oppa)

„Comeback po trzech latach… Dziękuję za zainteresowanie. Taneczna piosenka będzie wkrótce #TheBestPresent”

Utwór wypadł też bardzo dobrze na koreańskich notowaniach muzycznych (dane z dnia 14 stycznia, godzina 18:30 oraz 22:30 czasu polskiego)

Zobaczcie też zdjecia promujące najnowszy kawałek Rain’a!

 

źródło: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.