To już 500. odsłona MBC Music Core. Z tej okazji stacja wydała specjalny, jubileuszowy odcinek!

Trudno wybrać najlepszy element najnowszego odcinka Music Core. Program obchodził dzisiaj rocznicę, była to już jego 500. odsłona. Z tej okazji wyemitowany został specjalny program. Do prowadzących Kim Sae Ron i Kim Min Jae dołączyli na jeden dzień Zico (Block B) i Chanyeol (EXO).

 

Aż dwudziestu wykonawców zdecydowało się świętować razem z Music Core. Block B wrócił, występując z najnowszymi utworami A Few Years Later i Toy. NCT U, młodziutka grupa z SM Entertainment, miała dzisiaj natomiast swój debiut. Zaprezentowali się publiczności z dwoma piosenkami: 7th Sense i Without you.

Na scenie mogliśmy również zobaczyć: CNBLUE, Oh My Girl, Hyosung, MAMAMOO, KNK, ASTRO, Cosmic Girls, BTS, A Pink, AOA, EXID, G-Friend, BTOB, Tae Jin Ah, TWICE, UP10TION, Seventeen i Snuper.

Music Core to koreański program muzyczny, emitowany od 2005 roku. Co sobotę gości największe kpopowe gwiazdy. Wręczana jest również nagroda za najlepszą piosenkę mijającego tygodnia. Pierwszą z nich otrzymał Epik High, 19 października 2005. Najwięcej pierwszych miejsc, bo aż 13, wygrało natomiast EXO.

Który z występów z jubileuszowego odcinka podoba wam się najbardziej?

Comeback Block B 
 

Debiut NCT U
 

Występ MAMAMOO
 

Występ BTS
 

Występ TWICE

Występ AOA

Występ SEVENTEEN

Comeback UP10TION

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.