Niektórzy mogą czuć niedosyt po zobaczeniu oficjalnych zdjęć. Jellyfish Entertainment przygotowało upominek dla fanów w postaci zdjęć z planu filmowego i sesji fotograficznej najnowszej płyty VIXX!

W „2016 Opening Trailer” ukryto wiele wskazówek dotyczących nowego konceptu, który pojawi się w najnowszym teledysku VIXX. Wytwórnia udostępniła zdjęcia z planu, mające pomóc nam je znaleźć i ułożyć elementy układanki w całość. N pojawia się w towarzystwie czarnych parasolek, a Leo rozpuszcza srebro w wannie na środku pokoju. Nie można oprzeć się wrażeniu, że to będzie miało ze sobą jakiś związek. Ken zasiada na tronie zrobionym z luster, Ravi podąża po pozornie niekończących się schodach, Hongbin leży na piasku w towarzystwie samotnego drzewa, a Hyuk jest otoczony stertą listów. Co to wszystko oznacza i w jaki sposób łączy się z zapowiadanym konceptem – dowiemy się dopiero 19 kwietnia, kiedy zostanie wydany album.

Oprócz tego fani mają okazję spojrzeć za kulisy sesji fotograficznej do albumu. Zaskakująco żywe kolory nie mają zbyt wielkiego związku z mroczną atmosferą z „2016 Opening Trailera”. Nie można jednak wyciągać pochopnych wniosków – VIXX może jeszcze nas zaskoczyć.

Serwis Naver.com opublikował także zdjęcia drugiego zestawu ubrań w sesji. Tym razem postawiono na elegancję i nowoczesność. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: Jellyfish Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.