W sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji NONAGON zobaczymy znany nam boysband spod marki YG.

IKON został głównym modelem marki NONAGON z okazji otworzenia ich tymczasowego stoiska w siedzibie Lotte Departament Store w Myeongdong Seul oraz nowej kolekcji. Z łatwością oddają uczucie street young casual, jaki firma chce zaprezentować w nowej linii 2016 Spring/Summer. NONAGON opublikował na swoim oficjalnym Instagramie wiadomość do wszystkich fanów zespołu. Możemy w nim zobaczyć zestawy, w które będą ubrani członkowie.

 

NONAGON jest modową marką, która w powstała w kolaboracji z YG Entertainment oraz Samsung Group w 2014 roku. Od tamtej pory promowało ją wiele gwiazd wytwórni, m.in. Tayeang, Seungri oraz CL. Jej styl bazuje na kulturze hip-hopu oraz modzie ulicznej. Unikalny zapis marki „NONA9ON” wskazuje na 9 odmiennych punktów widzenia świata, jest symbolem wiecznej młodości i różnorodności wśród nastolatków. Marka posiada łącznie 7 sklepów, w tym w Szanghaju, Seulu oraz Hongkongu.

Już teraz NONAGON pokazał nam zakulisowe zdjęcia sesji. Możecie je zobaczyć poniżej:

Niektórzy mogą rozpoznać motywy graficzne pojawiające się na odzieży. IKON już wcześniej promował markę, zespół często pojawia się w ich ubraniach. Można było ich zobaczyć m.in. na kilku koncertach oraz w programie Marie&I, w którym brali udział Jinhwan i B.I.

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.