Piętnastego dnia China Music Awards mogliśmy zobaczyć występy takich artystów jaki VIXX, PSY, iKON oraz KNK.

To już dwudziesty raz, gdy Chiny nagradzają artystów z całej Azji na tej prestiżowej ceremonii. PSY triumfował ze statuetką za „Najbardziej Wpływowego Artystę w Azji”. Podziękował za to na swoim oficjalnym Twitterze.

 

2015 był owocnym rokiem dla artysty. Aktywnie brał udział w koncertach oraz programach rozrywkowych w Chinach. W czerwcu gwiazda weźmie udział w survivalowym programie The Remix na kanale Jiangsu Satellite TV, jako muzyczny mentor jednej z konkurujących grup spod tej samej wytwórni – iKONa.

Oni też osiągnęli swój własny sukces – otrzymali nagrodę za Najbardziej Popularny Koreański Zespół w Azji. W swojej przemowie iKON podziękował fanom za wsparcie i obiecali, że dalej będą ciężko pracować. To jest ich trzecia nagroda w tym roku.

Kolejnym koreańskim zespołem, który odebrał nagrodę był VIXX. Zostali okrzyknięci „Najgorętszym Zespołem Roku”. Niedługo po otrzymaniu statuetki grupa opublikowała zdjęcie na swoim oficjalnym Twitterze, w którym podziękowali za wygraną.

VIXX był jednym najbardziej docenionych koreańskich grup w Chinach i Tajwanie w 2015 roku. Drugi, pełny album „Chained Up” wydany w listopadzie 2015 roku, nie schodził z czołówek koreańsko-japońskiej sekcji w największej tajwańskiej liście sprzedaży muzycznych „Five Music”.

China Music Awards miało szczególne znaczenie na grupy KNK. Występ na nagrodach był ich pierwszą aktywnością poza Koreą. Grupa debiutowała 3 marca 2016 roku z piosenką KNOCK, zdobywając serca wielu fanów melodyjnymi głosami, wyjątkowo wysokim wzrostem (średnia w grupie to 185cm) oraz doświadczeniem zdobytym podczas długiego, około 5-cio letniego stażu treningowego.

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.