Zico rozpoczął współpracę z marką modową MISBHV.

Zico (Woo Ji Ho, Block B) rozpoczął współpracę z ogólnoświatową marką street-wear, MISBHV. Specjalne long-sleeve (bluzki z długim rękawem), utworzone przy współpracy z muzykiem, będą dostępne jedynie w Londynie, w limitowanej ilości. Lider Block B pojawi się też na wybiegu podczas premiery męskiej kolekcji wiosna/lato 2017.

Ponadto, 5 stycznia 2017 roku Zico zagra koncert w londyńskim klubie muzycznym KOKO. Jeśli kupimy bilety VVIP, bądź VIP, w cenie dostaniemy specjalny long-sleeve.

MISBHV to globalna marka modowa, pochodząca z Polski. Ich ubrania noszą chociażby Rihanna czy Cara Delevigne. „Uważamy, że muzyka Zico jest najbardziej pasuje do naszych ubrań. Myślimy, że Zico jest kimś, kto może wnieść energię, która dobrze współgra z naszą kulturą w Korei. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy z nim współpracować” – mówią reprezentanci firmy.

Przypomnijmy, że już 28 listopada Zico wyda Bermuda Triangle razem z Crushem i DEAN’em, pod szyldem crew Fanxychild. Cała trójka pojawi się również razem na scenie podczas MAMA 2016.

 

źródła:(1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.