Na social media zespołu pojawił się tajemniczy teaser.

AKTUALIZACJA: 2 stycznia

Ravi podzielił się kolejnymi zdjęciami zapowiadającymi koncept płyty!

AKTUALIZACJA: 28 grudnia

Pojawiła się tracklista albumu! „R.EAL1ZE” będzie zawierała 7 piosenek, a czwartą z nich, Home Alone, usłyszymy już 4 stycznia. Oprócz Ravi’ego, w utworze usłyszymy także Jung Yong Hwa, wokalistę CNBLUE.

AKTUALIZACJA: 27 grudnia

Dowiedzieliśmy się, że projekt Ravi’ego to coś więcej, niż przedstawienie nowego mixtape’u. „R.EAL1ZE” będzie mini-albumem, co oznacza, że raper zadebiutuje jako solista! Do tej pory poznaliśmy już okładkę płyty oraz dokładną rozpiskę projektu. 4 stycznia o północy KST rozpocznie się przedsprzedaż „R.EAL1ZE”. Od 6 do 8 stycznia odbędą się koncerty, na których raper przedstawi nowy krążek. Oficjalna premiera albumu odbędzie się dzień później, 9 stycznia.

Oprócz tego poznaliśmy szereg kolaboracji, które znajdą się na płycie. Z Ravim zaśpiewają SanE, Ken (VIXX), Microdot, Jero, Jung Yong Hwa (CNBLUE) oraz ESBEE.

Zobaczcie też pierwsze zdjęcia zapowiadające koncept albumu!

AKTUALIZACJA: 7 grudnia

Projekt Ravi’ego będzie się składał z trzech kroków. Dzisiaj poznaliśmy drugi z nich, czyli live event, który będzie trwał od 6 do 8 stycznia.

 

 

AKTUALIZACJA: 6 grudnia

Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, nowy projekt będzie należał do Ravi’ego, rapera VIXX. Już niedługo dowiemy się więcej o REAL1ZE!

 

Oryginalny post: Moglibyśmy pomyśleć, że VIXX do końca roku zrobi sobie wolne – od początku 2016 wydali trzy mini-albumy, z sukcesem kończąc projekt ‘VIXX CONCEPTION 2016’, a poszczególni członkowie wydawali osobne piosenki. W dodatku wiemy, że jako zespół będą brali udział w czwartej odsłonie JellyBox. Jednak 6 grudnia na social media VIXX pojawił się teaser, który zadaje nam pytanie: „Kim jestem”?

 

 

 

 

Możliwości jest kilka. Może to być kolejny projekt z całym VIXX lub solo jednego z członków (np. kolejna część mixtape’u Ravi’ego). W grę wchodzi także kolaboracja z innym artystą. Jak myślicie, kto to będzie? Dowiemy się wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *