Piosenka jest kolejną częścią projektu „Solar Emotions”.

W dniu swoich 26. urodzin Solar opublikowała wyjątkowy prezent. 21 lutego piosenkarka wydała cover piosenki The Person Who Brings Me Happiness (dosłowne tłumaczenie), stworzonej przez Sunflower w 1983 roku. Singiel jest czwartą odsłoną projektu „Solar Emotions”.

Teledysk pokazuje sposób, w jaki piosenkarka chce okazać wdzięczność rodzicom za wychowanie jej. Widzimy w nim rodzinne zdjęcia Solar z dzieciństwa, jak i rzeczy, których używała, gdy była małą dziewczynką. Dla solistki to właśnie rodzina są osobami, które przynoszą jej najwięcej szczęścia i poprzez utwór chce przekazać im swoją radość. Piosenka rozpoczyna się delikatnym głosem Solar, który wpasowuje się w spokojną melodię. W drugiej części utworu usłyszymy już o wiele mocniejszy wokal, znany z największych hitów MAMAMOO.

Projekt „Solar Emotions” ma na celu przypomnieć nam dawno zapomniane piosenki. Pierwszym utworem zaśpiewanym przez wokalistkę był I’ve Lived Like A Fool autorstwa Kim Do Hyang (1980 rok), później przybliżyła nam Only Longing Grows Yeo Jin (1979 rok). Ostatnim scoverowanym kawałkiem był In my Dreams Cho Deok Bae (1986 rok). O poprzednich wydaniach Solar mogliście przeczytać na naszej stronie.

 

źródło: (1)(2)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.