Zespół ma w planach nowy, kilkuczęściowy projekt.

AKTUALIZACJA: 20 maja

Poznaliśmy pierwszy teaser zapowiadający Good Evening, promocyjną piosenkę pierwszego albumu. Oprócz tego, dodano zdjęcia każdego z członków SHINee oraz grupową fotografię. Polecamy także zajrzeć na nową stronę stworzoną specjalnie na czas promocji: shinee6.smtown.com. Znajdziecie tam polecany dzisiaj utwór, a także krótki quiz, który wskaże, który numer SHINee posłuchać.

 

AKTUALIZACJA: 17 maja

Dodany teaser zdradza trochę informacji o kolejnych comebackach. Jak już się dowiedzieliśmy, tytułową piosenką pierwszej części „the Story of Light” będzie Good Evening. Drugą płytę promować będzie I Want You, a trzecią Our Page.

 

AKTUALIZACJA: 16 maja, 17:00

Z kolejną aktualizacją SHINee podało harmonogram promocji „The Story of Light EP.1”. Z najważniejszych podpunktów trzeba zaznaczyć, że tytułowa piosenka pierwszego mini-albumu będzie nazywać się Good Evening. Pierwszy jej teaser zobaczymy 21 maja, potem 26 i 27 maja. Zdjęcia zapowiadające koncept pojawią się od 21 do 25 maja. Warto wspomnieć, że to właśnie 25 maja SHINee obchodzi 10. rocznicę działalności. Cały harmonogram zobaczycie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 16 maja, 07:00

Według nowych informacji, SHINee wróci z szóstą pełną płytą nazwaną „The Story of Light”. Wydawnictwo będzie składać się z trzech mini-albumów, które zostaną wydane kolejno 28 maja, 11 czerwca i 25 czerwca. Każda z nich będzie zawierać po 5 piosenek oraz otrzyma osobną promocję. Przewidziane są także trzy tytułowe utwory.

 

Oryginalny post: Zarówno Facebook, Twitter, Instagram, jak i oficjalna strona internetowa SHINee, zmieniły swój wygląd. Tym razem na witrynie SMTOWN oraz na zdjęciach profilowych zagościła grafika z lisem, a w postach na social media możemy znaleźć zdjęcie promujące „The Story Of Light”. Możemy przygotować się na trzy daty – 28 maja, 11 czerwca i 25 czerwca. Wtedy zostaną wydane kolejne odcinki wspomnianego wcześniej nowego projektu.

Nie wiadomo oficjalnie, czy to ma związek z comebackiem SHINee. Grupa wcześniej w tym miesiącu ogłosiła, że będzie świętować 10-lecie swojej kariery nową płytą oraz fanmeetingiem. Mogliście przeczytać o tym na naszej stronie.

Wszelkie nowe informacje o „The Story of Light” znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: shinee.smtown.com
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *