Ikona k-popowej sceny muzycznej zastanawia się nad specjalnym widowiskiem.

Firma Seo Taiji Company wyjawiła, że dostała wiele propozycji dotyczących ukoronowania 25. rocznicy debiutu Seo Taiji’ego. Oficjalne źródło z wytwórni powiedziało jednak, że oprócz kilku ofert i spotkań, jeszcze nic nie ustalono. Pewne jednak jest, że piosenkarz w jakiś sposób będzie świętował 25 lat na scenie. Dokładne informacje zostaną podane niedługo.

W zeszłym miesiącu artysta opublikował na swojej stronie internetowej wpis ze spotkania z fanami, w którym przyznał, że wokół okrągłej rocznicy krążą bardziej dumne uczucia.

„Jeśli zacznę nad tym rozmyślać, to minione 25 lat jest [dla mnie] jednym wielkim cudem. Tak samo jak fakt, że dzielimy te same wspomnienia, polegamy na sobie i starzejemy się razem” pisał piosenkarz w notce. Początki jego kariery sięgają 1992 roku i pierwszego występu w zespole Seo Taiji and Boys, którego muzyka rozpoczęła erę k-popu. Więcej o tej grupie, jak i samym artyście, pisaliśmy wcześniej na naszej stronie.

Seo Taiji and Boys

Seo Taiji

Jeżeli informacja o koncercie okaże się prawdą, będzie to pierwsza aktywność solisty od lutego 2015 roku. Wtedy wystąpił na scenie z materiałem z albumu „Quiet Night”.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *