SM STATION opublikowało już 10. utwór. Tym razem jest to duet Kim Hee Chula z Super Junior i WheeIn z MAMAMOO. Utwór nosi tytuł Narcissus. Produkcją zajął się Kim Jung Mo, gitarzysta zespołu TRAX. Za tekst odpowiada Hee Chul.

Jak pisze sama wytwórnia jest to rockowa ballada o dwójce zakochanych, którzy muszą się rozstać mimo, że nadal żywią do siebie uczucia. Tekst jest emocjonalny, opisuje ból i strach przed utratą miłości. Spokojne tempo ballady przełamane jest przez solo gitary elektrycznej.

W klipie zastosowany jest efekt ludzkiego oka, przez co odbiorca ogląda poszczególne sceny z perspektywy bohatera piosenki. Teledysk przedstawia dziewczynę, która spędza czas ze swoim chłopakiem. W połowie filmiku sytuacja się zmienia, bohaterka przestaje się uśmiechać, a na jej twarzy można dostrzec niezdecydowanie. Historia się powtarza, tym razem jednak nie ma już perspektywy drugiej osoby – dziewczyna jest sama. Stara się wrócić wspomnieniami do miejsc, w których była ze swoim chłopakiem, ale widać, że powoduje to tylko ból.

SM STATION to projekt wytwórni, który zapowiedziano 27 stycznia 2016 roku. Ma na celu cotygodniowe wydawanie jednego singla wykonywanego przez wokalistę SM Entertainment w towarzystwie artysty z poza wytwórni. Pierwszy singiel, Rain w wykonaniu Tae Yeon z Girls’ Generation, pojawił się na kanale Youtube i Naver 2 lutego czasu europejskiego (północ czasu koreańskiego). Każdy następny klip pojawiał się co tydzień w piątek. Do tej pory w projekcie wzięły udział osoby takie jak: D.O. i Chen z EXO, Eric Nam, Amber z f(x), a także Yoon Mi Rae, jako jedyna artystka z poza wytwórni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.