Piosenkarz zapowiedział wydanie jednego z utworów nadchodzącego „MY LIFE 愛”.

AKTUALIZACJA: 23 listopada

Na oficjalnym YouTube Raina pojawił się teaser Let’s Break Up Today. Dowiedzieliśmy się z niego, że wokalistka, która weźmie udział w projekcie, to Jo Hyun Ah (Urban Zakapa). Zobaczcie zwiastun poniżej:

 

Oryginalny post: Premiera najnowszego krążka Raina zapowiedziana jest na 1 grudnia. „MY LIFE 愛” (tj. „My Life Love”) będzie mini-albumem, a nie, jak podawaliśmy wcześniej, pełnym wydawnictwem. Rain zaplanował także przedpremierową publikację jednej z piosenek, jaką znajdziemy na płycie.

Let’s Break Up Today ma być smutną balladą opowiadającą o mężczyźnie, który chce zakończyć swój długoletni związek. Dodatkowo podano, że będzie to duet wykonany z pewną wokalistką. Wytwórnia nie podała jeszcze, kto zaśpiewa obok Raina. Piosenka zostanie wydana 24 listopada o 18:00 KST.

Oprócz tego, na V LIVE artysty pojawił się krótki, 5-sekudnowy spoiler. Zobaczcie go poniżej:

W harmonogramie idola znalazł się także koncert z okazji comebacku i 15. rocznicy kariery, nazwany„2017 Rain Is Back”. Odbędzie się on 21 listopada w KBS Hall w Seulu. Całe wydarzenie będzie nagrane i wyemitowane w telewizji KBS 3 grudnia. Agencja piosenkarza podała także, że na koncercie zobaczymy tytułowy utwór „MY LIFE 愛” wykonany z uczestnikami „The Unit: Idol Reboot Project”.

 

źródło: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: raincompany.co.kr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.