Boysband SM Entertainment wróci jeszcze tej jesieni. 

AKTUALIZACJA: 26 września
Oficjalna strona Super Junior zmieniła swój wygląd. Po wejściu na nią, naszym oczom ukazuje się zegar, który odlicza do 6 listopada 2017 roku. Będzie to 12 rocznica debiutu boysbandu i jednocześnie termin powrotu grupy z nowym materiałem. Sprawdźcie licznik TUTAJ.

Oryginalny post: Wygląda na to, że na nowy materiał Super Junior będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Chociaż w lipcu potwierdzono, że zespół planuje comeback na październik, plany grupy się zmieniły. OSEN zdobyło oficjalną odpowiedź Label SJ na doniesienia mediów w sprawie jesiennego powrotu zespołu. „Super Junior wróci w listopadzie, jednak szczegóły nadal są ustalane”, przeczytamy w oświadczeniu. 

Boysband przygotowuje nowy album w siedmioosobowym składzie. W nowym comebacku pojawią się: Leeteuk, Heechul, Yesung, Shindong, Eunhyuk, Donghae oraz Siwon. Kangin nadal ma przerwę w zawodowych aktywnościach, a Sungmin ogłosił, że nie weźmie udziału w comebacku. Ryeowook oraz Kyuhyun odbywają natomiast obowiązkową służbę wojskową. 

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.