Najmłodsze zespoły YG Entertainment przygotowują się do comebacków.

BLACKPINK i iKON planują wrócić z nowym materiałem już w styczniu 2018 roku. Dokładne daty nie są jednak jeszcze znane.

Comeback BLACKPINK stał pod znakiem zapytania ze względu na reality show, które w tym miesiącu fani będą mogli oglądać w koreańskiej telewizji. Więcej o programie mogliście przeczytać w naszym poprzednim artykule TUTAJ. Ostatni raz zespół wydał swój singiel w czerwcu tego roku. As If It’s Your Last odniosło światowy sukces i już w pierwszym dniu po premierze znalazło się wśród 10 najpopularniejszych utworów międzynarodowej listy iTunes [WIĘCEJ]. Najnowszy kawałek grupy zdobył także pierwsze miejsce na „World Albums” magazynu Billboard [LINK].

Pierwsze informacje o powrocie boysbandu YG Entertainment pojawiły się w drugiej połowie września, gdy Yang Hyun Suk opublikował na swoim Instagramie nagranie z planu zdjęciowego do nowego teledysku grupy. Możecie go obejrzeć TUTAJ.

Pod koniec listopada, Donghyuk prowadził relację na żywo, w której rozmawiał z fanami. Zapowiedział wtedy, że muzycy przygotowują się do powrotu i jedna z piosenek jest już gotowa (przewińcie wideo do 2:52).

Boysband wróci z nowymi piosenkami po ośmiu miesiącach przerwy. W maju chłopcy wydali podwójny singiel „NEW KIDS: BEGIN”, który odbił się szerokim echem na całym świecie.

 

źródła: (1)(2)
źródła zdjęć: Instagram iKON / Naver

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.