W planach wytwórni pojawiła się nowa grupa. Znamy już jednego z członków.

Chociaż YG Entertainment ma w planach wydawnictwa wszystkich swoich boysbandów, wytwórnia nie chce się zatrzymać tylko na nowych albumach. Zapowiedziała, że w już w lipcu zadebiutuje kolejna grupa, która ma być jednocześnie najmłodszym nabytkiem firmy. Wiek przyszłych członków szacuje się na pomiędzy 15, a 17 lat.

Źródło z YG Entertanment wyjaśniło powód decyzji firmy. „Stworzenie nowej grupy jest śmiałym ruchem YG, jego członkowie mają od 15 do 17 lat. Są znacznie młodsi od członków BIGBANG, WINNER oraz iKON, którzy debiutowali mając około 20 lat. Ale nawet, jeśli chłopcy w nowym boysbandzie są młodzi, trenowali więcej niż cztery lub pięć lat i otrzymali aprobatę naszego głównego producenta, Yang Hyun Suk’a. Można uznać, że zespół posiada doświadczonych artystów, których talentu jesteśmy pewni”, powiedział reprezentant firmy.

YG potwierdziło też, że w nowym boysbandzie z pewnością znajdzie się Bang Yedam. Możecie go znać z drugiego sezonu SBS „K-Pop Star” z 2013 roku, w którym brał udział. Program wygrało AKMU, a Yedam zajął drugie miejsce i podpisał kontrakt z wytwórnią. Podczas emisji show mogliśmy usłyszeć w jego wykonaniu m.in. Baby Justina Biebera, Sir Duke Stevie Wondera, Karma Chameleon Culture Club, When a Man Loves a Woman Michaela Boltona oraz Black or White Michaela Jacksona. Zobaczcie poniżej profil, udostępniony portalowi OSEN (kliknijcie w obrazek, aby przybliżyć i przeczytać tłumaczenie):

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *