Ravi podzielił się z fanami materiałami z tworzenia Home Alone oraz BOMB.

Raper VIXX zadebiutował 9 stycznia jako pierwszy solista ze swojego zespołu. Występy z kawałkami z „[R.EAL1ZE]” wciąż trwają, obecnie Ravi zaczyna walkę o pierwsze miejsca w programach muzycznych. O wcześniejszych promocjach i samym krążku mogliście przeczytać na naszej stronie. Zobaczcie także zdjęcia i wideo z powstawania dwóch piosenek z albumu, Home Alone oraz BOMB!

Home Alone:

Ravi odpowiedział także na kilka pytań dotyczących współpracy z Jung Yong Hwa (CNBLUE) przy Home Alone dla portalu star.naver.com

Jaką piosenką jest Home Alone?

Ravi: Nad Home Alone pracowałem bardzo długo. Jest to pozytywna i ekscytująca piosenka z akustycznym dźwiękiem. Opowiada historię dwóch kochanków, którzy nie mogą się spotkać z powodu ich zabieganego życia. Melodia jest relaksująca i każdy może odnieść się do tekstu. Mam nadzieję, że można słuchać tego utworu zawsze i wszędzie.

Czy istnieje konkretna partia tekstu, którą szczególnie lubisz?

Ravi: Lubię fragment „Chciałem zaprzeczyć faktowi, że kochanie jest ekstrawaganckie”. Myślę, że to zdanie opisuje zapracowane życia ludzi. Rozumiem je jako „jesteśmy tak zajęci, że miłość jest ekscentryczną rzeczą” i ten fakt mnie smuci.

Jung Yong Hwa śpiewa w Home Alone. Jak do tego doszło?

Ravi: Kiedy myślałem nad głosem, który najlepiej pasuje do Home Alone, przyszedł mi na myśl Jung Yong Hwa! Zadzwoniłem więc do niego i od razu się zgodził! Tak to się zaczęło.

Czy wydarzyło się coś szczególnego podczas produkcji utworu?

Ravi: Martwiłem się, czy wypada mi proszenie [Jung Yong Hwa] o dostosowanie się do moich poleceń. Podzieliłem się z nim tym problemem, ale powiedział, że skoro to jest moja piosenka, to ja powinienem kierować nagrywaniem. Te słowa mnie poruszyły i mogłem dzielić się z nim moimi spostrzeżeniami i tworzyć piosenkę.

Powiedz kilka słów Jung Yong Hwa, który brał udział [w tworzeniu] piosenki!

Ravi: Jung Yong Hwa! Bardzo ci dziękuję. Kocham cię ♥♥ Dzięki tobie, Home Alone stała się częścią „[R.EAL1ZE]” tak, jak ją sobie wyobrażałem! Dziękuję

 

źródło: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *