Podziel się:

Światło dzienne ujrzała rozszerzona wersja „GRAVITY”. Tytułowym singlem krążka został Rain

„GRAVITY, Completed” jest pierwszym rozszerzonym albumem, jaki boysband wydał w swojej karierze. Album miał swoją premierę 20 lipca, a w tym samym dniu odbył się comeback stage w programie M!Countdown. O pierwszej wersji płyty, gdzie tytułowym utworem był Sun.Moon.Star, mogliście przeczytać na naszej stronie, TUTAJ.

Rain została w całości wyprodukowana przez Kim Tae Ju. Możecie go znać z poprzednich tytułów KNK, ponieważ muzyk od debiutu zespołu czuwa nad wszystkimi piosenkami, które do tej pory wydano. Wśród instrumentów, które najbardziej zwracają na siebie uwagę, są saksofon i akustyczna gitara. Tematyka piosenki jest spójna z tytułem i teledyskiem – obraca się wokół deszczu. W tekście autor nie może zasnąć w deszczową noc, co skutkuje nawrotem wspomnień i tęsknoty za ukochaną.

W teledysku widzimy fragmenty choreografii, gdzie parasole odgrywają dużą rolę. Kanał M2 udostępnił pełen układ z występu KNK na comeback stage w M!Countdown. Warto obejrzeć to wykonanie ze względu na dużą ilość osób, która bierze w nim udział.

 

  1. 비 (Rain)
  2. Good Night (밤이 지나면) – autorem tekstu do tej piosenki jest Youjin. Miał on też udział w jej komponowaniu. Muzycznie postawiono na prostą melodię pianina w połączeniu z perkusją, elektryczną gitarą i dźwiękami klaśnięć. Wszystkie wspomnienia i chwile spędzone z ukochaną porównywane są do spadającej gwiazdy. Są olśniewające i wspaniałe, jednak trwają bardzo krótko i zawsze nadejdzie czas, kiedy się skończą i nie będą już takie same.
  3. Feel So Good – w tym utworze usłyszymy tekst autorstwa Heejuna. Podobnie jak Youjin w poprzedniej pozycji, maknae zespołu pomagał przy kompozycji tego kawałka. Opowiada o błogim uczuciu szczęścia, jakie mężczyzna czuje, kiedy jest zakochany. Twierdzi, że nie potrzebuje nikogo innego, tylko jego wybranki, a przy okazji namawia ją do podobnego wyznania.
  4. Think About You
  5. 너무 예뻐 (Love You)
  6. 해,달,별 (Sun, Moon, Star)

Jak podoba Wam się nowy singiel KNK?