Starship Entertainment ujawniło nowe informacje o comebacku swojego najmłodszego boysbandu. 

Źródło z agencji zespołu zdradziło, że „Monsta X miało oryginalnie wrócić pod koniec lutego, jednak z powodu wyjazdów poza Koreę, indywidualnych aktywności oraz pracy nad albumem, comeback jest zaplanowany na końcówkę marca.” Podczas 2017 GLOBAL V LIVE TOP10 grupa zapowiedziała, że będzie to coś, czego fani jeszcze nie widzieli. 

W planie zajęć boysbandu, udostępnianego przez wytwórnię, przygotowania do comebacku są zaznaczane od ponad miesiąca. Zespół jednak nie daje fanom o sobie zapomnieć. W zeszłym tygodniu zakończyła się emisja ich nowego show – „MONSTA X-RAY”. Oprócz tego, raper grupy, Jooheon, zapowiedział swój drugi mixtape. Do tej pory usłyszeliśmy już dwa utwory, które się na nim znajdą: Rhythm oraz OMG

Ostatniego dnia lutego zadebiutuje także pierwszy photobook Monsta X. Wszystko o „Temperature” znajdziecie na naszej stronie: TUTAJ. Przypomnijmy, że ostatnie muzyczne wydawnictwo boysbandu, „The CLAN 2.5 Part 2: Guilty”, ujrzało światło dzienne 4 października zeszłego roku. Zespół wróci więc po ponad 5 miesiącach przerwy. 

 

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.