Zespół potwierdził, że przygotowuje się do comebacku.

AKTUALIZACJA: 23 marca

Tym razem EXID podzieliło się grupowym teaserem Do It Tomorrow.

 

AKTUALIZACJA: 22 marca

Kolejnym duetem, jaki zobaczyliśmy we wspólnych teaserach jest Junghwa oraz Hani.

 

AKTUALIZACJA: 21 marca

Grupa odkrywa kolejne karty i przedstawiła fotografie unitu Hyerin z LE.

AKTUALIZACJA: 20 marca

Bohaterkami kolejnych zapowiedzi są Hani i Junghwa. Dodatkowo wytwórnia Banana Culture podzieliła się informacją, że wydawnictwo jest singlem. Pracował nad nim główny producent agencji czyli Shinsadong Tiger i LE. Utwór utrzymany jest w stylistyce muzycznej New Jack Swing lat 90-tych. Ten klimat utrzymany jest też w teledysku.

AKTUALIZACJA: 19 marca

Opublikowano pierwsze indywidualne teasery członkiń. Pojawiły się na nich LE i Hyerin. Zdjęcia zostały także oznaczone hashtagiem „내일해”, czyli „Do It Tomorrow”. Możliwe, że to nazwa tytułowej piosenki.

AKTUALIZACJA: 15 marca

Dzięki pierwszej zapowiedzi wiemy, że nadchodzący album dziewcząt ujrzy światło dzienne 2 kwietnia o 18:00 czasu koreańskiego (11:00 w Polsce). Grafika utrzymana jest w oficjalnej kolorystyce EXID.


Oryginalny artykuł: Dziewczęta z EXID ogłosiły, że w kwietniu spotkają się z fanami poprzez nową muzykę. Dokładnie informacje nie zostały jeszcze podane. Grupa ponownie wyda album bez Solji, ponieważ jej stan zdrowotny wciąż jest niedostateczny. W grudniu 2016 roku zdiagnozowano u niej poważną chorobę tarczycy, która uniemożliwiła jej pracę nad nowymi piosenkami. Kwietniowa premiera albumu „Night Rather Than Day” odbyła się bez jej obecności. Również w przypadku ostatniego „Full Moon” z października 2017 tylko czwórka dziewczyn promowała krążek, ale na płycie pojawiło się solo liderki. O ich comebacku przeczytacie TUTAJ.

Od ostatniej płyty dziewczęta wydały kilka singli. Hani towarzyszyła raperowi Hanhae w EYES. Ponownie można było ją usłyszeć z Solji w sountracku do dramy „Money Flower”. W styczniu EXID rozpoczęło projekt „Re:flower”, w ramach którego wydane zostały single „ze strony B” w nowych aranżacjach. Do tej pory ukazało się Dreamer Solji oraz Will You Take Me w wykonaniu całej grupy.

źródła: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter EXID

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *