Najnowsza web drama produkcji Lotte Duty Free pobija internetowe rekordy. 

Dwa tygodnie po premierze „7 First Kisses” (alternatywny tytuł: „First Kiss for the Seventh Time”), firma może pochwalić się pierwszym sukcesem. W ciągu 14 dni od emisji pierwszego odcinka, dramę obejrzano łącznie ponad 30 milionów razy. Tym samym została najczęściej oglądaną web dramą wyprodukowaną w Korei. Jak podaje Naver, popularność serialu nikogo nie dziwi. Jest dostępny w 4 językach: koreańskim, japońskim, chińskim i angielskim, więc mogą go oglądać widzowie z całego świata. 

„7 First Kisses” to internetowa drama, która powstała dzięki Lotte Duty Free. Jest częścią kampanii reklamowej firmy. Opowiada o Min Soo Jin (Lee Cho Hee), która jest recepcjonistką w centrum handlowym Lotte Duty Free. Kobieta nigdy nie miała chłopaka oraz nigdy się nie całowała. Widzowie poznają ją w dniu jej 25. urodzin, kiedy jej największym marzeniem jest ukochany mężczyzna u boku. Tego samego dnia w pracy pomaga tajemniczej kobiecie, która w zamian za to postanawia spełnić jej życzenie. Od tej pory na drodze Soo Jin stanie siedmiu przystojnych mężczyzn. W tych rolach występują: Lee Joon Gi, Ji Chang Wook, Lee Jong Suk, Park Hae Jin, Taecyeon (Ok Taec Yeon, 2PM), Kai (Kim Jong In, EXO) i Lee Min Ho. 

Nowe odcinki dramy pojawiają się w poniedziałki i czwartki. Te, które dotychczas wyszły oraz filmy zza kulis znajdziecie na playliście Lotte Duty Free poniżej:

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *