Materiał z „limbo” usłyszymy już za kilka godzin!

AKTUALIZACJA: 16 lutego 2017

O godzinie 16 polskiego czasu Dean wyda singiel „limbo” z dwoma utworami. Pół godziny przed premierą Dean pojawi się na kanale Vlive swojej wytwórni, Universal Music.


Artysta opublikował kolejny fragment Comes Over.

 

오늘 밤 12시 limbo < 불청객 , 넘어와 ft @yerin_the_genuine >

Post udostępniony przez deantrbl. DΞΔN (@deantrbl)

AKTUALIZACJA: 13 lutego 2017

Znamy już tytuły dwóch utworów, które pojawią się na „limbo”. Żeńskim głosem z drugiej zapowiedzi okazała się Beak Yerin z wytwórni JYP, która w styczniu wydała Bye bye my blue.
1. 불청객 (Unwelcome Guest)
2. 넘어와 (ft. 백예린) (Comes Over ft. Beak Yerin)

AKTUALIZACJA: 12 lutego 2017

Równo o północy na oficjalnym YouTube Dean’a pojawiła się druga zapowiedź nowego albumu. Widać w niej czarno-białe szkice ludzi i ponownie kosmos. Co najciekawsze – słychać kobiecy głos pod koniec nagrania.


„Limbo”, bo tak będzie nazywać się kawałek, usłyszymy 17 lutego o północy KST. Na końcu opublikowanego 9 lutego filmiku możemy zobaczyć słowo „dream”. Sugeruje to, że głównym motywem nowego materiału od Deana są marzenia, bądź sny. Już 3 tygodnie temu artysta nawiązał do tej tematyki na swoim Instagramie. Zdjęcie dodatkowo oznaczono „spoilerforupcomingsongs” (ang. spoiler dla przyszłych piosenek).

 

 

 

 

spoilerforupcomingsongs

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika deantrbl. DΞΔN (@deantrbl)


Dean wydał pierwszy album w 2016 roku, jednak już wcześniej tworzył dla wielu artystów i robi to nadal, o czym możecie przeczytać w naszym artykule. Ostatnio, razem z Zico i Crushem połączyli siły i nagrali kawałek Bermuda Triangle.

 

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *