Jest akustycznie, a groove i funk czuć w powietrzu. Sam Kim prezentuje singiel „Let’s Leave It” z gościnnym udziałem Crusha.

Let’s leave it (w wersji koreańskiej No nunchi) to drugi singiel promujący płytę „I Am Sam” wydaną przez Antenna Music. Teledysk do piosenki pokazuje Sama Kim w towarzystwie zespołu. Teledysk jest swobodny i prosty, przez co pozwala wyjść na pierwszy plan melodii i wokalom. Sam Kim czaruje głębokim i pewnym głosem. Wplata angielskie zdania z niezwykłą łatwością. W połowie teledysku pojawia się Crush, który jest wisienką na torcie. Podkręca tempo rapując i podśpiewując w charakterystycznym dla siebie stylu. Całość się dopełnia, utwór jest równy i przyjemny.

Debiutancki występ miał miejsce 10 kwietnia podczas odcinka piątego sezonu Kpop Star. Wideoklip pojawił się tego samego dnia. Za aranżację Let’s leave it odpowiadają You Hee Yeol, Sam Kim, Yun Seok Cheol i Philtre. Tekst napisał Sam z Crushem.

Skąd wziął się ten młody muzyk? Ma 18 lat, jest koreańsko-amerykańskim artystą. Pojawił się w trzecim sezonie Kpop Star. W 2014 roku podpisał umowę z Antenna Music. Mini album zatytułowany „My name is Sam” wyszedł 28 marca 2016 roku z piosenkami Mama Don’t Worry, Seattle i Your Song.

10 kwietnia wypuszczona została część druga I Am Sam, na której znajdują się wszystkie utwory.

  1. No눈치(Let’s leave it) feat. Crush
  2. Dance
  3. Touch my body
  4. Mama Don’t Worry
  5. Seattle
  6. Your Song with YiJiNah & Jung Seung-Hwa & Kwon Jin-ah

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.