BTS, jako pierwszy k-popowy boysband w historii, wystąpił na gali AMAs w Los Angeles.

Bangtani mają już za sobą debiutancki występ w amerykańskiej telewizji. Na tegorocznej gali American Music Awards, zespół zaprezentował się z swoim ostatnim hitem, DNA. Występ grupy zapowiedzieli muzycy z The Chainsmokers. AMAs nie udostępniło jeszcze oficjalnego wideo z udziałem boysbandu, jednak jego fragmenty można znaleźć na Twitterze:

Oficjalne konto nagród podzieliło się natomiast ujęciami BTS z czerwonego dywanu. Podczas wywiadu chłopcy mówili o kampanii „Love Myself”, którą współtworzą razem z UNICEF. Więcej o akcji pisaliśmy TUTAJ. Nie zabrakło także podziękowań dla ARMY. V przyznał, że to właśnie dzięki swoim fanom, mogli pojawić się na AMAs.

Po gali zespół pojawił się na V LIVE. Chłopcy jeszcze raz podziękowali swoim fanom i przyznali, że nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Zdradzili również m.in., że specjalnie na tę okazję uczyli się bardziej angielskiego. Całość nagrania możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy, że na 24 listopada zapowiedziana jest premiera remixu MIC Drop autorstwa Steve’a Aoki. Mogliśmy zobaczyć już teaser wydawnictwa – TUTAJ. Członkowie BTS byli także gośćmi dwóch amerykańskich show – “The Late Late Show With James Corden” i “Jimmy Kimmel Live”. Już niedługo będziemy mogli ich oglądać również w „The Ellen DeGeneres Show”. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter AMAs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *