Raper iKON już niedługo zaprezentuje swoją pierwszą solową płytę.

AKTUALIZACJA: 13 września

I love you opowiada smutną miłosną historię dwóch mężczyzn i kobiety, którzy się rozstają.

 

AKTUALIZACJA: 11 września

Zapowiedź teledysku do RUNAWAY rozpoczyna się wersem z Księgi Psalmów: „Zawołałem z ucisku do Pana, Pan mnie wysłuchał i wywiódł na wolność.” Bobby przyznał, że poprzez piosenkę chciał wyrazić uczucia i chęć ucieczki przed trudnościami, towarzyszącymi człowiekowi podczas podążania za marzeniami.


W dniu premiery odbędzie się specjalne odliczanie na Vlive, o godzinie 17:00 KST (10:00 czasu polskiego).

 

AKTUALIZACJA: 9 września

Na „LOVE AND FALL” znajdzie się 10 autorskich utworów rapera. Wśród zaproszonych muzyków znalazł się Mino, Katie Kim (możecie kojarzyć ją z promocji Sentimental WINNER) oraz DK, czyli Donghyuk z iKON. Prócz Choice37, Kang Ukjina oraz Diggiego, nad albumem pracował młody MILLENIUM, który wyprodukował BLING BLING.

AKTUALIZACJA: 8 września

Zaprezentowany został wygląd albumu Bobbiego. „LOVE AND FALL” ukaże się w wersji kolorystycznej „LOVE” oraz „FALL”. Dołączone będą do nich: photobook, losowa karta, losowy plakat z tekstem piosenki, zwykły plakat oraz naklejka.

 

Wytwórnia opublikowałą również wideo, promujące cały album.

 

AKTUALIZACJA: 7 września

Tekst do Runaway napisał sam Bobby, skupiając się na osobistych przeżyciach w tym młodzieżowym buncie. Raperowi towarzyszą tam delikatne dźwięki i melodia grana na gitarze. Przez ten zabieg Bobby chce pokazać inne oblicze hip-hopu. W aranżacji i kompozycji pomagał mu Choice37.


 

AKTUALIZACJA: 5 września

Wytwórnia zaprezentowała dwa plakaty, z których dowiemy się, że pierwszą piosenką jest I love you. Album Bobbiego nazywać się będzie „LOVE AND FALL”. Raper pracował przy tekście i kompozycji utworu, a pomagali mu producenci Kang Woo Jin (UKJIN) oraz nowy nabytek YG Entertainment – młody Diggy.


Oryginalny artykułWytwórnia YG Entertainment opublikowała plakat, informujący, że raper iKON wyda swój pierwszy w pełni solowy album 14 września.

Raper zaprezentował swoje zdolności tekściarskie już w programie „WHO IS NEXT: WIN”, natomiast w 2014 roku był pierwszym idolem, który wygrał „Show Me The Money”. Raper razem z Mino z WINNER wydali piosenki w duecie MOBB, które ukazały się 2016 roku. Dzięki projektowi Bobby mógł pokazać swoje artystyczne zdolności szerszej publiczności.

 

Wszystkie aktualizacje związane z solowym albumem Bobbiego będziemy umieszczać w tym artykule w formie aktualizacji.

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: yg-life.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.